Marka Planlama

Markanız için Ne İş Yaparız?

Rakiplerinden sıyrılıp Markasını daha bilinir daha görünür hale getirmeyi hedefleyenler;
Yaratıcılığımız, bilgi birikimimiz ve teknolojimiz ile düşlediklerinizden ötesine ulaşın!

 

Tasarımı önce düşünde ve zihinde bitirmemiz gerekir. Basit olanı tasarlamak ortada duran sıradan bir şeyi kimsenin aklına gelmeyecek sıra dışı bir biçimde yapmakla farklılığı yakalamak tasarımın özünü oluşturur.

Reklamın temel amacı; satışların ve itibarın fikirler aracılığı ile arttırılmasıdır.
Reklamda ulaşılabilecek en iyi sonuç inandırıcılıktır. Ve hiçbir şey ürünün kendinden daha inandırıcı değildir.

Her geçen gün artan rekabet ortamı, tüketime yönelik benzeri binlerce ürün ve hizmet alanı içerisinden sıyrılmak; her marka sahibinin ulaşmak istediği hedef olsa gerek.


Yaratıcı Strajejimiz Kimliğinizi Bütünler!1979 yılında doğru tanıtımın doğru stratejik belirlemelerin sonucunda ortaya çıkabileceği anlayışıyla yola çıkan Orkun Ozan Medya Hizmetleri; reklam sektöründe varolan tüm soruların yanıtlarını tek bir çatı altında toplar.

Şirket, şahıs ve kuruluşların kendini ifade etmelerini ve marka kimliklerini daha bilinir hale getirmelerini hedefleyen stratejik belirlemeleriyle ajans kimliğinden tam 34 yıldır ödün vermez.

Kurulduğu günden bu yana reklamın gerekliliğini savunan, ekonomik kriz anlarında dahi reklamın pazar payını artırdığına inanan bir düşünce çizgisindedir. Bu anlamda reklamverenleriyle sürekli diyalog halinde olan Orkun Ozan Medya Hizmetleri, reklamın gerekliliği konusundaki inancını sistemleştiren yapısıyla reklamverenlerini bilgilendirir. Bilimsel ve akılsal çözümleriyle başarısının kanıtlarını marka kimliklerine yüklediği ‘İMAJ’ ile ortaya koyar.


Rakiplerinizden sıyrılın!

 

tasarım 

grafik tasarım, görsel kurumsal tasarım, web sitesi, internet uygulamaları, mobil uygulamalar, kongre, fuar ve mekan tasarımı


medya yönetimi


sosyal medya yönetimi, medya planlama, medya satın alma


üretim


ofset baskı, dijital ofset baskı, dijital geniş ebat baskı


portfolio


tasarım, medya yönetimi ve üretim örneklerimizden

Marka Planlama