Medya Yönetimi

Medya Yönetimi

Rakiplerinizden sıyrılın!

Her geçen gün artan rekabet ortamı, tüketime yönelik benzeri binlerce ürün ve hizmet alanı içerisinden sıyrılmak; her marka sahibinin ulaşmak istediği hedef olsa gerek.

1979 yılında doğru tanıtımın doğru stratejik belirlemelerin sonucunda ortaya çıkabileceği anlayışıyla yola çıkan Orkun Ozan Medya Hizmetleri; reklam sektöründe var olan tüm soruların yanıtlarını tek bir çatı altında toplar. Kurulduğu günden bu yana reklamın gerekliliğini savunan, ekonomik kriz anlarında dahi reklamın pazar payını artırdığına inanan bir düşünce çizgisindedir. Bu anlamda reklam verenleriyle sürekli diyalog halinde olan Orkun Ozan Medya Hizmetleri, reklamın gerekliliği konusundaki inancını sistemleştiren yapısıyla reklam verenlerini bilgilendirir. Bilimsel ve akılsal çözümleriyle başarısının kanıtlarını marka kimliklerine yüklediği ‘İMAJ’ ile ortaya koyar.

Doğru medya planlaması ile hedef kitlenize hızlı ve kolay şekilde ulaşın


Eskiden sadece televizyon, gazete, radyo gibi geleneksel medya araçları kullanılarak yapılan reklam faaliyetleri, artık bir de sosyal medya araçları göz önünde bulundurularak yürütülüyor. Dolayısıyla çağa ayak uydurmak ve rakiplerinin gerisinde kalmamak isteyen firmalar da hem geleneksel hem de dijital mecraları kullanarak hedef kitlelerine ulaşmayı arzuluyor.

Profesyonel bir çalışma gerektiren medya planlaması firmaların tek başına yürütebilecekleri kadar kolay değil. Bundan dolayı iyi analiz yapabilen ve doğru bir yol haritası belirleyebilen bir ekibe ihtiyaç doğuyor. Bu noktada medya planlama ve medya satın alma ajansları sayesinde etkin bir medya planlama çalışması yürütülerek, rakiplerin ve sektörün analizi, hedef kitleyi oluşturan kişilerin incelenmesi gibi çalışmalar gerçekleştirilebiliyor.

Doğru medya planlaması fark yaratır


Medya planlama çalışmalarını yürüten ekibin eskisinden daha karmaşık bir hale gelen reklam mecralarını bütünsel bir şekilde düşünerek, reklam mesajının nerede, ne zaman hedef kitleye verileceğini belirlemesi önem taşıyor. Mesajın doğru kanalları kullanarak doğru kişilere aktarılmasıyla da etkin bir medya planlama ve medya satın alma işlemleri gerçekleştiriliyor.

Orkun Ozan tecrübeli ekibi ile firmalara değer katmak için analiz yapar. Analizler doğrultusunda oluşturduğu yol haritasını kullanarak firmaların reklam mecralarında görünmesini sağlar. Ayrıca diğer medya satın alma ajanslarından daha geniş olan networku sayesinde ulusal ve uluslararası medya kanallarıyla firmaların reklamları için doğrudan iletişim kurar ve aracısız satın alır…

Medya Planlama

Orkun Ozan’ın tecrübeli ekibi markanıza değer katmak için analiz yapar. Analizler doğrultusunda oluşturduğu yol haritasını kullanarak markanızı reklam mecralarında görünür kılar.

Medya Satın Alma

Orkun Ozan sahip olduğu network sayesinde ulusal ve uluslar arası medya kanallarını markanız için direk iletişim kurar aracısız satın alır.

Outdoor Reklamları

Açık hava reklamcılığı markaların hızlı ve güvenilir iletişim yapmasının en kolay yolu.Hürriyet ve Sabah gibi yerel ve ulusal gazetelerde ilan vermek Orkun Ozan ile kolaylaşıyor.

Hem dijital, hem de geleneksel kanallarda yer alan reklamların işlerini nasıl büyüttüğünü en iyi bu konuda tecrübeli olan markalar bilirler. Orkun Ozan Medya Hizmetleri de kurulduğu günden bu yana bu konuda pek çok firmaya destek oldu ve tanıtım hizmetlerini üstlendi.

Bu bağlamda firmaların yerel ve uluslararası gazetelerde yer almasını sağlayan Orkun Ozan Medya Hizmetleri, pek çok firmayı örneğin Hürriyet Gazetesi ilan, Sabah Gazetesi ilan sayfalarına en etkili şekilde taşımayı başardı.

Gazetelerin Akdeniz eki ilan sayfaları sizi bekliyor.

Hürriyet Gazetesi ilan sayfalarında yer almak tabi ki tek başına yeterli değil. Aynı şekilde bir firmanın sadece Sabah gazetesi ilan sayfalarında yer alıyor olması tek çözüm değil. Bununla beraber yerel gazeteler ve ulusal gazetelerin yerel eklerinde de bulunabiliyor olmak önemli.

Bu anlamda örneğin Hürriyet Akdeniz ilan sayfaları Akdeniz bölgesindeki firmalar için son derece etkili olabilir. Fakat Hürriyet Akdeniz ilan sayfaları tabi ki tek seçeneğiniz değil. Farklı gazetelerin Akdeniz eki ilan sayfalarını tercih edebilirsiniz.

sosyal medya yönetimi

Sahip olduğumuz Network kısa zamanda büyük işlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Mesafeler kısaldı zaman hızlandı. Dünyasal olan her şey tek tuş ile yönlendirilir hale geldi. Öyle ki artık tüm ticari faaliyetler, marka kimlikleri internet üzerinde kendini anlatır oldu. Digital dünyanın yönlendirdiği ekonomik faaliyetlere doğrudan katılma zorunluluğu hiç koşulsuz başarıya ulaşabilmenin de şartı durumunu aldı.

Bu anlamda Orkun & Ozan’ın yaratıcı ekibiyle ortak çalışan internet uzmanları; şirket, şahıs ve kuruluşların marka kimliklerini bilgisayar ekranlarına taşıyor.
Siz de dünyanın bilgi ve tanıtım alanı internet ağında farkı yakalamak, hızlı bir erişimin geri dönüşümünü yaşamak için belirlenen konsept doğrultusunda hazırlanan Web tasarımları ile hem adınızı dünyaya duyurun hem de imajınızı bütünleyin.
Eksik hiçbir şey kalmasın ki tanıtımda amaç olarak belirlenen doğru iletişim stratejisindeki her faaliyet birbirini tamamlasın!

internet reklamcılığı

Reklamcılığın günümüzdeki en yeni türü internet reklamcılığıdır. Orkun Ozan’ın konusunda uzman ekibi internet mecrasında da markanızın yanındadır.

arama motoru optimizasyonu SEO

Hedef kitleniz burada markanız nerede? Her gün binlerce kişi hizmetinizi veya ürününüzü internette arıyor peki siz onlara markanızı internette gösterebiliyor musunuz?

Medya Yönetimi