Post Detayı

2019 Aspendos Yılı Logo ve Film Tasarımları

Diğer Görseller için lütfen kaydırın

Antalya’da turizmi çeşitlendirme ve 12 aya yayma projesi kapsamında ilan edilen Aspendos Yılı için logo tasarımı, görsel tasarımlar; gazete ilanları, poster ve afişler, billboard ve sosyal medya tasarımlarını yanında tanıtım videolarını Orkun Ozan Medya Hizmetleri A.Ş hazırladı.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ortak hedefin Antalya markamızı güçlendirerek yarınlara taşımak olduğunu söylediği toplantıda;

TANITIM FİLMLERİ VE FUARLAR

“Birkaç antik kentimizde eş zamanlı kazılar ve bir yandan da restorasyon çalışmaları devam ediyor. Kazı ekiplerimizi destekledik, güçlendirdik. İnşallah, daha çok tarihi kentimize ve eserimize gözümüz gibi bakıp en kısa sürede restore ederek ziyaretçilerimizle buluşturacağız.

Aspendos’un arkasında bu kente su getiren ve antik çağdan kalan muhteşem su kemerleri ve muhteşem bir Selçuklu eseri olan Alaeddin Keykubad Köprüsü var. Bütün bu varlıklarımızı, şehrimize gelen misafirlerimizin gündemine taşımak için hazırladığımız tanıtım filmlerinin yanında uluslararası turizm fuarlarında yapılacak tanıtım faaliyetleri üzerinde çalışıyoruz” şeklinde bilgi verdi.

AKTOP Başkanı Dr. Erkan YAĞCI, Ekotürk'te yayınlanan Ekonomide Turizm programında 2019'un Antalya'da ''Aspendos Yılı'' ilan edildiğini söyledi. (https://youtu.be/yB2sOa_RjMk)

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ülkay Atmaca ise, Aspendos Yılı hazırlıkları ve sektörün beklentileri konusunda şöyle bilgi verdi: “Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında Antalya’da bir turizm toplantısında bir araya gelip önerilerimizi ileteceğiz. Geçen yıl ilan edilen Perge Yılı’nın pozitif etkilerini yaşadık. 2019’un da Aspendos Yılı ilan edilmesi turizm sektörünü sevindiren doğru bir adım oldu.

Bu kararın Antalya’ya önemli ölçüde katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Tanıtımla ilgili kararlara dahil olup ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, bölgesel tanıtımların yanında ülkesel tanıtımların da öne çıkacağı bir program hazırlığı içinde olduklarını söyledi.

Haber Kaynakgı: (https://www.turizmaktuel.com/haber/2019-turkiye-de-gobeklitepe-antalya-da-aspendos-yili)


  • Paylaş :