Mobil Uygulama Hizmetimiz

blog-desc-1

Markanıza dokunun!


Markanız için planlanmış İos, Android  (ve  Windows Phone) işletim sistemli telefon ve tabletlerle çalışan uygulamalar ile sizi ve markanızı mobil dünyaya taşıyoruz!

Neden Mobil Uygulama?


Günümüz ‘de akıllı cihazlar kullanım özeliklerinden dolayı geniş kitleler tarafından kullanılmaya başladı. Akıllı cihazlarımız ile Facebook, Twitter, Youtube ve diğer sosyal medya sayfalarını kullanabiliyor, bankacılık işlemlerimizi, rezervasyonlarımızı, ödemelerimizi, raporlamalarımızı ve daha bir çok işlemi gün içinde yapabiliyoruz. Hatta GPS ile yol tarifi almaktan, kitap ve dergi okumaya, alış veriş yapmaya kadar aklınıza gelebilecek pek çok işlemi akıllı telefon ve tabletler ile kolayca gerçekleştirebiliyoruz.

Web Sitem Var Yeterli!

Hayır!

Çok daha küçük ekranlara sahip olan mobil cihazlardan birçok web sitesini görüntülemek kullanıcılar için sıkıntılı aynı zamanda yetersizdir.

Mobil uygulamanız ile etkileşime çok daha açık olursunuz.
Uygulamanız kullanıcının akıllı cihzında bir simge olarak yer alır, böylece Markanız Müşterinizin herzaman yanında olur!
Mobil Uygulama akıllı cıhazın GPS, kamera, pusula, rehber ve diğer bir çok özelliğine ulaşabilmekte ve bunlarla entegre çalışabilmektedir.bu sayede Müşterinize daha doğru bir marka deneyimi yaşatırsınız.

Uygulamanızın aplikasyon markette bulunabilmesi çok kolaydır.

Genel Özelikleri!

 • Kontrol Paneli


Kontrol panelinden tüm özellikleri kod yazmadan yönetin.
Gelişmiş bulut altyapısı, kullanıcılarınıza güçlü, esnek bir uygulama sunar. Bu altyapı sayesinde sadece bir web paneli ile mobil uygulamanızı yönetebilir, binlerce kullanıcı ile etkileşime geçebilirsiniz

 • Detaylı İstatistik


Uygulamanızı kimler, nerede ve nasıl kullanıyor… Bütün bilgiler elinizin altında.

 • Hızlı


Verilerin yüksek hızda transferini sağlayan ve uygulamanızı hızlandıran modern teknoloji.

 • Kaliteli


Native uygulama

 • Güvenilir


Uygulamanız en güvenilir bulut altyapısının güvencesi altında.

 • Çevrimdışı


İnternet bağlantısı kopar ama uygulamanız çalışmaya devam eder. Çevrimdışı çalışma desteği İnternet bağlantısı olmayan ortamlarda uygulama açıldığı anda en son güncel içerik görüntülenmekte ve bağlantı tekrar kurulduğunda güncellemeler otomatik olarak yapılmaktadır.

 • Platform Desteği


Android ve iPhone

 • Yayınlama & İndirme


Apple Store’dan Sınırsız Uygulama İndirme

 • Dil


Çoklu Dil Desteği.

 • Push Notification


Mobil uygulamanın en güçlü yanlarından biri de, Push Notification dediğimiz, anlık bildirim özelliğidir. Bu özellik, istediğiniz zaman istediğinizsayıda anlık bildirimi hiçbir ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Hatta zamanlanmış anlık bildirimler planlayarak, belirlemiş olduğunuz tarih geldiğinde otomatik olarak iletilmesini sağlayabilirsiniz.Sınırsız Anlık Bildirim Gönderimi

 • Sosyal Medya Desteği


Her geçen gün yenileri eklenen sosyal medya araçlarına da tam donanımlı olarak destek vermektedir.